ART / Lithographs / Litograph 10928584
nr 1092 8584
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Stig Lindberg (1916-1982), sheet: 29x20, tryckt signatur, Askungen, damaged.
LITOGRAPH, Stig Lindberg (1916-1982), bladets mått: 29x20, tryckt signatur, Askungen
Condition: skadad
Stig Lindberg, born 1916, dead 1982, Swedish designer and artist.
800
SEK 500
Monday February 27 2017
at 20:05:36
24/2 18:25:56
Stig Lindberg
Read more about Stig Lindberg